Derneğimiz 1.Yüksek İstişare Kurulu Toplantısını Gerçekleştirdi

05 Temmuz 2018 18:27 Eyüpsultan Giresunlular Derneği

Derneğimiz Titanik Otel de Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı Gerçekleştirdi.

Eyüp Sultan Giresunlular Derneği'nin Titanik Otel de düzenlemiş olduğu yüksek istişare kurulunun toplantısında başta AKParti İstanbul 2. Bölge M.V Sn Hasan TURAN ,Prof. Dr. İbrahim BALCIOĞLU,

Av.Mustafa Taşbaşı,Kağıthane Bld. Bşkn Yrd. Levent DİRİCİ,Temel Bilimler Koleji sahibi  M.Halil HAYTA ,MaviKaradeniz basın yayın koordinatörü Metin RUŞEN, Başakşehir AKParti ilçe Başkanı Sebahattin KAYAS ,Yargı Çalışanları Drnk Bşkn ı İbrahim BAŞYURT,Eyüp Sultan AkParti ilçe Bşkn Yrd Merve KAYIŞ ,Giresun STKları  Duayenlerimizden Halil KÜTÜK ve birbirinden kıymetli kurul üyeleri ile birlikte bir araya gelinerek toplantı gerçekleştirildi.Birincisi düzenlenen bu toplantıda Başkan İsa KAYIŞ konuşmasında derneğin bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu faaliyet organizasyon ve projelerinden bahsetti.Toplum adına yapılacak her türlü güzel faaliyetlerin içinde bulunmaya  yönelik konuşma yapan değerli Yüksek İstişare Kurulu nun tüm üyeleri öncelikle bu organizasyonun düzenlemesinde emeği geçen herkese ve devamında Başkan İsa Kayış ve yönetim  kurulu üyelerine teşekkür etti.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Eyüpsultan Giresunlular Derneği

Eyüpsultan Giresunlular Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Eyüpsultan Giresunlular Derneği

İslambey Mahallesi Düğmeciler Caddesi (Sultan Center) No: 2
34065 Eyüp / İstanbul

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir